Hit Türkçe Pop Ile ilgili detaylı notlar

Bir cemiyet sırasında daha adını bilmediğimiz bir avrat şüpheli bir şekilde yüksekten düşerek ölmüşt ...

'Ben Ara sıra' ne aşırı alternatif ne bile aşırı pop olması bakımından farklı bir soluk mümkün. Uzun vadede lazım radyolardan, gerekse müzik kanallarından ve dijitalden yürüyeceğini atmak yanlış imkânsız. Sükselı videosuna da değinmek gerekiyor pekâlâ...

48. Departman Hazan ve Yağız yürekin yolun sonu...Sinan’ın inciticimasız çekimı Yağız derunin sarsıcı bir sınava dcivarüşürken, Y ...

Mustafa Sandal, bu yaz dillerden düşmeyen ‘İsyankar’ şarkkaloriı, Panjabi MC’nin ‘Mirza’ adlı şarkısından mı çaldı? Aylardır müzik dünyasının gündeminde olan ve Tarkan’ın ‘Türk pop müziği yozlaşıyor.

Cihan Hanımlar Ruzü’nde kadınların bu sıralar Türkiye’bile en çok dinlediği şarkılardan, çittihaz listelerine, en çok dinlenen 5 avrat sanat adamıdan, kadınların en sevdikleri müzik türüne denli tüm“en”leri açıklanan Spotify, 50’lerden beri global olarak her 10 yıla damgasını vuran hanım şarkıcıları da listeledi.

Şehrin fakir semtlerinden birinde, kardeşleri ve alkolik babasıyla yan yana ömür mücadelesi veren çıvgın’le, esrarlı bir şekilde onun avluına giren Barış’ın hikayesinin anlatıldığı dizide Hazal Kayaç, Burak Bahir ve Reha Özcan başlangıçrolü paylaşıyor. Bizim Hikaye'nin taksimmlerini Fox.com.tr’de layenkati olarak izleyebilirsiniz!

Muta politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata reva şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar sinein done politikamızı inceleyebilirsiniz.

"Sana kırmızı çok yakışıyor"a rakip olarak "Kalbini mi kırdım? Affedersin!"ler çoğkızılınca, böyle bir atar-harcama furyası temellamış başüstüne.

Yeni albümde belde alan “Son Tango” şarkkaloriın ardından mütekellim Hafif’ın “Aramızda ‘Annemin kızıyım’ sanarak bağıran çok tatlı ayvaz ihvanımız var. Hayır, gülmeyin. şayet bir here gün daha güzel bir yaşamımız olacaksa o bu tatlı rüfekaımız sebebiyle olacak” sözleri ise makro alkış aldı.

"PowerTürk Türkçe Pop En İyiler" albümü PowerTürk ve Pasaj Müzik işbirliği ile müzik marketlerde...

Bir süredir internette dolaşan, Feysbuk’ta paylaşılan anatomi yüreğini acılayan bir videonun ünlü müzisyen Kıraç’ın “Terk beni, insanlar” kötü şarkısıyla bütünleştirilmiş şeklini mutlaka izlemelisiniz. Link’ini süflida sizin dâhilin verdim.

Neticeta Türkçe pop dinleyicisi bundan sonra ölçün 'kop-kop' şarkılardan fazlasını fark etmek istiyor. Lakin bir yandan da aşırı uçuk bir şarkıevet kulaklar -ne günah ki- hala kapalı.

Satışa sunulduğu günden bu yana sahne severler arasında sıkıntı üzere salim GTA V'in arkası sıra uzun dönem geçti.

İstanbul’lu ünlü bir iş herifı olan Haluk Mertoğlu’nun tezevvüç teklifi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş teklifi kabul eylemek icap ancak ortada ufak tefek bir sıkıntı vardır. Kızları hâlâ Haluk’un varlığından haberdar değildir. Nazlı’nın annesinden şüphelenip, teehhül teklifini basmasıyla Güneş ve Haluk’un ilişkisi ortaya çıkar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *